Search

Kalkhoff kokybė

Didžiausi Kalkhoff kritikai yra Kalkhoff kokybės kontrolieriai.

Na ir mes, Minklengvai kolektyvas, žinoma 🙂

Heinrich Kalkhoff buvo autorius pirmųjų DIN standartų dviračiams, DIN 79100. Kalkhoff pirmasis testavimų centras įkurtas jau 1970-aisiais. Šiomis dienomis, Kalkhoff gamykloje rasite jau daugiau nei 30 dviračių bandymo įrenginių, kurie išdėstyti 400 m² patalpose. 

Kiekvienas Europoje pagamintas dviratis privalo atitikti tam tikrus griežtus kokybės reikalavimus. Vokietijoje ši reikalavimų kartelė dar aukštesnė ir ji vadinama DIN atestacija. O lyg to būtų maža, Kalkhoff dar turi pačios gamyklos nustatytus standartus DCW ( Derby Cycle Werk). Pagal DCW kiekvienas Kalkhoff dviratis bandymų simuliatoriuose turi „iškęsti“ dvigubai daugiau laiko negu reikalaujama oficialiame įstatyme. Vairai, rėmai, pedalai ir kitos komplektuojančios detalės taip pat testuojamos ištvermės bandymų įrengimuose. Toks požiūris į bendrą kokybę ir ypatingas dėmesys smulkmenoms atvedė Kalkhoff elektrinius dviračius į Geriausi Iš Geriausių olimpą. O pastovaus inovacijų siekimo dėka, Kalkhoff yra visada žingsniu priekyje.

https://www.youtube.com/watch?v=obSBgePauHU

 

Tad jei ieškai tobulai integruotos į dviratį naujausios ir geriausios technologijos, kurią kiekvienas pavadins puikia- Tau reikia Kalkhoff elektrinio dviračio.

Tačiau nepasitikėk vien mūsų žodžiais, perskaityk bent keletą Kalkhoff elektrinių dviračių apžvalgų ir atsiliepimų.

0 Comments