Search

Impulse sistema

Impulse sistema

Kalkhoff IMPULSE sistema: inovatoriška elektrinių dviračių sistema, sukurta ir pagaminta Vokietijoje.

Saugumas ir komfortas. Unikali sistema su centriniu varikliu ir stabdymo funkcija, pasukant pedalus atgal. Plius du rankiniai stabdžiai. Trys nepriklausomos stabdymo sistemos pačiam saugiausiam važiavimui.  Pilna gama: “Back-pedal” sistema, leidžianti stabdyti pasukant pedalus atgal; arba “Freewheel”- laisvos eigos sistema.

Dizainas, puikiai integruojantis bateriją į dviračio rėmą. Elegantiškai.

Rankiniai stabdžiai su laisvos eigos funkcija.Kojiniai stabdžiai. Lygiagrečiai su rankiniais.“Made in Germany”. Dviratis, variklis, baterija pagaminti išskirtinai Vokietijoje Kalkhoff gamykloje.1-rakto koncepcija. Vienas raktas baterijos ir rėmo apsauginiams užraktams.
Baterijos įkrovimo lygio indikatorius. Puikiai matomas ir aiškus.On / off jungiklis. Paspausk mygtuką ir aktyvuosi ar išjungsi variklio pagalbą.LCD ekranas, ne tik su vidutinio ir momentinio greičio, įveikto ar likusio atstumo informacija.. Naujasis galinis apšvietimas. Stabdant, šviesa suintensyvėja. Lygiai taip, kaip automobilyje. Ir tai- standartinėje komplektacijoje.

 

Be to:

– Progresyvinė pagalba ( asistavimas ), pasirenkami važiavimo režimai, kontroliuojamas starto režimas. Speciali variklio kontrolės sistema apsaugo nuo nepageidaujamos pernelyg smarkios variklio pagalbos pradedant važiuoti. Dabar, dviračiui stovint vietoje, dviratininkas gali pradėti minti pedalą nebijodamas per didelės variklio pagalbos ir stūmio į priekį. Kitaip nei įprastuose elektriniuose dviračiuose , variklis įsijungia tik dviračiui pradėjus judėti. Ir jo pagalba laipsniškai ir tolygiai didėja.

– Protingas variklio pagalbos lygio parinkimas. Variklio pagalba, nepriklausoma nuo mynimo dažnio. Kai tik dviratininkas turi įdėti daugiau jėgos į mynimą, pvz. važiuojant į kalną ar didinant greitį, IMPULSE variklis akimirksniu suteikia daugiau energijos ir padidina suteikiamą pagalbą dviratininkui. Ir visa tai dėka net trijų jutiklių, matuojančių momentinį pedalų mynimo lygį.

– Trumpas baterijos įkrovimo laikas.

– 2012-ųjų modeliuose atnaujinta programinė įranga preciziškam variklio valdymui.

– Stūmimo asistavimas. Tu gali lengvai stumti Kalkhoff Impulse į bet kokį kalną. Tereikia paspausti vienintelį mygtuką.

Impulse sistemoje montuojami centriniai varikliai:

Centrinio dviračio variklio sistema yra ne tik labiausiai pasitvirtinusi ir išbandyta Kalkhoff sistema, bet ir pati komfortiškiausia. Paprasčiausiai geriausia ir stabiliausia. Dviratininkui ši sistema reiškia lengvesnį valdymą, ypač staigiuose posūkiuose ar greitai keičiant važiavimo kryptį.

• Dėka centre ir pakankamai žemai įdiegto variklio- optimalus svorio paskirstymas ir geriausias stabilumas kelyje.

• Visiškai subalansuotas važiavimas..

Pagalbos lygiai Impulse sistemoje:

“Eco”, “Sport” ir “Power: – trys važiuojant pasirenkami Impulse variklio pagalbos lygiai. Įjungiami spaudžiant saugiai ir patogiai sumontuotus mygtukus ir specialiame ekranėlyje matant pasirinką lygį. Ir tam nereikia paleisti rankenos. Viskas sumontuota nykščio atstumu. Saugu.

Beterijos:

baterijas galima įkrauti nuėmus nuo dviračio ir įstačius į specialų mažą įkrovimo įrenginį arba tiesiai jungiant laidą su baterija.

 

0 Comments