Search

Elektrinio dviračio baterijos įkrovimas

Baterija dažniausiai montuojama po sėdynės vamzdžiu ir užrakinama specialiu užraktu, taip apsaugant bateriją nuo vagystės. Norint bateriją įkrauti, ji paprasčiausiai išimama ir prijungiama prie kroviklio.

Impulse sistemos baterijos, turi papildomą lizdą baterijoje, prie kurio prijungus kroviklio laidą, bateriją galima įkrauti ir nenuėmus nuo dviračio. Labai patogu, jei dviratis laikomas patalpoje, kurioje yra elektros lizdas. Ličio jonų baterijos gali būti įkraunamos bet kada, nepriklausomai nuo joje likusio energijos lygio. Baterijos įkrovimo lygį matysite tiek ant baterijos įmontuotame led lempučių ekranėlyje, tiek dviračio pagrindiniame ekrane.  LCD ekrane, matysite ne tik baterijos įkrovimo lygį, bet ir likusį nuvažiuoti atstumą, kuris apskaičiuojamas pagal pasirinktą variklio pagalbos lygį ir pan.

Visiškai išsikrovusiai baterijai įkrauti prireiks nuo 3 iki 7 valandų. Pilnam įkrovimui reikės tik 0,3 kWh elektros energijos. Standartinis dviračio pakrovėjas sveria 530 gramų ir tinka 220V-240V elektros tinklams. Kalkhoff siūlo ir kelioninį pakrovėją, kuris tilps į bet kokį kelioninį krepšį.

 

0 Comments