Search

Dviračio variklio pagalbos lygis

Dviratininko patogumui, kiekviename Kalkhoff modelyje, galima lengvai pasirinkti norim1 variklio pagalbos lygį. Dažniausiai yra trys galimos parinktys: Eco, Normal ir Sport. Pirmuoju atveju variklis padeda mažiausiai, o paskutiniu atveju- daugiausiai, t.y. Jums daug lengviau minti. pasirinkimas lengvai kontroliuojamas mygtukais valdymo skydelyje ant vairo, o pasirinktas lygis matomas LED arba LCD ekrane. Tad bet kuriuo momentu galite kontroliuoti savo nuovargį ir pastangas minti.

Priklausomai nuo elektrinio dviračio modelio 2010-ais aukščiausias galimas variklio pagalbos lygio koeficientas buvo 1:1.5 arba 1:1.75 ( greituose e-dviračiuose). Nuo 2011-ųjų sezono bet kurio tipo variklio pagalba dviratininkui išaugo iki 1:2 koeficiento. O naujųjų BionX modelių suteikiamas pagalbos koeficientas siekia net 1:3.

Yra galimybė pasirinkti tris variklio pagalbos lygius ( BionX modeliuose- keturis) tam, kad važiavimas būtų komfortiškas bet kokiomis sąlygomis.

Priklausomai nuo pasirinkto pagalbos lygio, dviratininkas gauna didesnę ar mažesnę pagalbą iš elektrinio variklio. Tikroji variklio sutiekiama galia priklauso nuo dviratininko mynimo jėgos.

Kitais žodžiais tariant, kuo greičiau mini, tuo variklis Tau labiau padeda. Įprastiniuose elektriniuose dviračiuose varikliai padeda dviratininkui iki pasiekiamas 25 km/h greitis , o greituose sportiniuose elektriniuose dviračiuose- iki pasiekiamas 45 km/h greitis ( pvz.: Endeavour ).

Variklio pagalba matuojama vatais ir priklausomai nuo konkretaus variklio tipo, dažniausiai būna 350 ar 250 vatų. Jei dviratininkas pasiekia didesnį greitį nei maksimalų leidžiamą konkretaus dviračio greitį, variklis išsijungia ir nebeasistuoja dviratininkui.

Nuo pasirinkto variklio pagalbos lygio priklauso baterijos ištvermė. Kai variklis išjungtas, elektriniu dviračiu galima važiuoti kaip ir bet kokiu įprastu dviračiu.

 

Aukštas pagalbos lygis: 1:2

Variklis dviratininkui suteikia 200% , skaičiuojamų nuo dviratininko mynimo jėgos, pagalbą. Taigi variklis „mina“ du kartus sunkiau nei Tu. Taigi net 66,7% viso darbo atlieka variklis.

Naujuose BionX modeliuose variklio pagalbos koeficientas yra net 1:3, t.y. dviratininkui suteikia net 300% pagalbą. Šiuo atveju dviratininkas atlieka tik 25% darbo, visa kita daro variklis.

 

Vidutinis pagalbos lygis: 1:1 or 1:1.3

Variklis dviratininkui suteikia 100%-130% pagalbą. Taigi variklis atlieka pusę viso darbo ir daugiau.

 

Žemas pagalbos lygis: 1:0.5 or 1:0.75

Variklis dviratininkui suteikia 50%-75% pagalbą.

 

Tags : 0 Comments