Search

Bosch sistema

Bosch sistema- inovatyvi ir jau laiko patikrinta elektrinių dviračių sistema, nuo 2012 metų montuojama ir Kalkhoff elektriniuose dviračiuose.

Efektyvi sistema.Galinga variklio pagalba.Net 12 pasirenkamų variklio pagalbos lygių (4 pagrindiniai lygiai, kiekvienas su papildomais 3 tarpiniais lygiais) .
LCD ekranas.Trumpas baterijų krovimo laikas.Standartinė sistema iki 25km/h.
Centrinis variklis.Lengvos kompaktiškos ir talpios baterijos.Speed sistema iki 45km/h.

Bosch sistemoje montuojamas centrinis variklis, kurio pagrindinės savybės:

•    Dėka centre ir pakankamai žemai įdiegto variklio- optimalus svorio paskirstymas ir geriausias stabilumas kelyje.
•    Visiškai subalansuotas važiavimas.
Centrinio dviračio variklio sistema yra ne tik labiausiai pasitvirtinusi ir išbandyta Kalkhoff sistema, bet ir pati komfortiškiausia. Paprasčiausiai geriausia ir stabiliausia. Dviratininkui ši sistema reiškia lengvesnį valdymą, ypač staigiuose posūkiuose ar greitai keičiant važiavimo kryptį.

Bosch variklio pagalbos lygiai:

4 pagrindiniai lygiai (Eco, Tour, Sport, Speed) ( nuo 30 iki 250%  variklio pagalbos) ir 8 tarpiniai lygiai. Važiuojant lengvai pasirenkami Bosh variklio pagalbos lygiai. Pasirenkami spaudžiant saugiai ir patogiai sumontuotus mygtukus ir ekranėlyje matant pasirinką lygį.

Greitis:

priklausomai nuo dviračio modelio, variklis asistuoja dviratininkui iki kol pasiekiamas 25 arba 45  km/h greitis. Pasiekus šį greitį, variklis automatiškai išsijungia, greičiui vėl sumažėjus, variklio asistavimas automatiškai atsinaujina.

Bosch baterijos:

Lengvos, kompaktiškos ir pasižymi greitu įkrovimu.

 

0 Comments